Logo

Прикарпатські громади отримали планшети для дітей пільгових категорій

Пандемія COVID-19 поставила нові виклики перед закладами освіти.

Йдеться в blitz.if.

Освітяни змушені були в короткі терміни пристосуватися до використання технологій дистанційного навчання. Однак, чимало дітей через скрутне матеріальне становище позбавлені необхідного обладнання.

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо сталого розвитку між Програмою розвитку ООН, Івано-Франківською облдержадміністрацією та Івано-Франківською обласною радою з листопада 2021 року впроваджується проєкт «Посилення стійкості громад в Івано-Франківській області».

Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко урочисто вручив планшети чотирьом громадам, ініціативи яких були подані до Плану заходів з подолання негативного впливу гострої респіраторної хвороби COVID-19 на соціально-економічний розвиток Івано-Франківської області. Забезпечити доступ до онлайн освіти матимуть можливість діти з пільгових категорій Долинської, Надвірнянської, Яремчанської територіальних громад та Більшівцівської громади (села Жалибори).

 

 

Фото взято з відкритих джерел