Logo
10 Березня 2020, 16:21
Теги: гроші, ОТГ

Прикарпатські ОТГ на інфраструктуру отримають більше 75 млн гривень

75 млн 200 тис. грн отримають прикарпатські об’єднані територіальні громади на формування інфраструктури у 2020-му році.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, пише Типвий Франківськ.

"Концепція, яку ухвалили від початку децентралізації щодо додаткових фінансових ресурсів для об’єднаних територіальних громад, є забезпечена. І дуже важливо, що уряд виконує свою обіцянку. Прикро те, що інфраструктурна субвенція не зростає. Якщо говорити за суму, то, починаючи з 2016-го року, вона з кожним роком все зменшується. Відрадно те, що громади які утворилися і мали вибори у 2019-му році, теж отримають певний ресурс для свого розвитку", - розповідає Юрій Стефанчук.

Гроші поділять між громадами, які утворилися у 2015-2019 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення.

Таких громад в нашій області є 39.

За словами Юрія Стефанчука, найбільше грошей отримає Вигодська ОТГ - близько чотирьох млн грн, найменше - Єзупільська об’єднана територіальна громада - понад 400 тис. грн.