Logo
27 Жовтня 2020, 12:59
Теги: ато

Прикарпатські поліцейські повернулися зі служби в зоні ООС

Вчора, 26 жовтня в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулася урочиста зустріч працівників податкової поліції, які повернулись із зони проведення Операції Об’єднаних сил.

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області зустріли податкових міліціонерів, які повернулись із зони проведення Операції Об’єднаних сил, пише Типовий Франківськ.

Чотири співробітники Державної фіскальної служби, серед яких одна жінка, більше чотирьох місяців виконували бойові завдання на сході України, захищаючи економічну і фінансову безпеку та територіальну цілісність нашої держави.

Офіцерів зустрічали з квітами і словами подяки за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків із захисту східного кордону України та недопущення проникнення на нашу територію контрабандного товару, не задекларованих коштів тощо.

Виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Микола Магулій  привітав працівників податкової міліції з поверненням, подякував за мужність та витримку, а також побажав здоров’я і всіх земних благ.

На даний час три працівника податкової міліції Івано-Франківщини продовжують нести службу на сході України.