2 Вересня 2024, 12:27

Прикарпатські рятувальники стали абсолютними чемпіонами Чемпіонату України зі спортивного гірського туризму

Прикарпатські гірські рятувальники стали абсолютними чемпіонами Чемпіонату України зі спортивного гірського туризму, передає Типовий Франківськ.

З 28 серпня по 1 вересня на скелях Довбуша, урочища Бубнище, поблизу міста Болехів Івано-Франківської області, відбувся XXVIII Чемпіонат України зі спортивного гірського туризму.

У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з різних регіонів України, що свідчить про його важливість для розвитку гірської культури в країні. Команда гірських рятувальників Івано-Франківщини продемонструвала виняткову майстерність і витримку, виборовши першість у змаганнях.

Зокрема, заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Роман Братчук разом із волонтеркою Мартою Фединяк здобули 1 місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» V класу. Водночас рятувальник ГПРВ села Осмолода, Бойчук Денис, разом із волонтеркою Риженко Дар'єю продемонстрували свої навички, зайнявши 1 місце на дистанціях «Тактико-технічна» V класу та «Гірські перешкоди» VI класу, а також вибороли 2-ге місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» V класу.