Logo

Прикарпатські рятувальники взяли участь у підсумковій польовій конференції в Буковелі (Відео)

 Регулярні тренування підрозділів ДСНС допомагають рятувальникам удосконалювати власну професійну майстерність та дозволяють відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами і працівниками об'єктів в умовах екстреної ситуації. Саме тому вони займають важливе місце у діяльності Служби порятунку.

 Так, 9 червня, на території ТК Буковель, що у селі Поляниця, Івано-Франківської області, відбулася підсумкова польова конференція з навчанням в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, - інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

 У конференції взяли участь партнери проєкту - представники Головних управлінь ДСНС України в Івано-Франківській, Львівській та Закарпатській областях, Представництва у Львові Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, представники ДСНС України та влади, в онлайн режимі долучились партнери проєкту - представники Воєвудської комендатури Державної пожежної служби в Жешові, Республіки Польща.

 Навчання пройшли у вигляді змагань із забігу на вершину гори з перешкодами. Також, команди проходили силові тренажери «Кайзер», переміщали "балку" ударами кувалди, переправлялися через западину за допомогою дерев`яної колоди, гасили умовну лісову пожежу, транспортували постраждалого до місця надання першої медичної допомоги, тощо.

 Під час змагань команди-рятувальників продемонстрували присутнім з якими труднощами доводиться зіштовхуватися під час гасіння пожеж в гірській місцевості, долаючи різноманітні перешкоди.