Прикарпатські спортсмени привезли високі відзнаки із Кубка України з вільної боротьби серед чоловіків

Сьогодні, 20 серпня, в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника відбулося нагородження призерів Кубку України з вільної боротьби серед чоловіків.

Змагання пройшли у Львові 14-18 серпня.

Нагородження провів президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук.

Спортсмени академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина здобули на Кубку високі призові місця:

- Роман Гуцуляк завоював золото у ваговій категорії 57 кг.

- Ярослав Гурський переміг у фінальній сутичці і теж піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 61кг.

- Дуже непростим був фінал у категорії 70 кг, та все-таки мужність, хист і волю до перемоги проявив Іван Кусяк. Він став володарем Кубка України у цій категорії.

- Бронзову нагороду у ваговій категорії 70 кг здобув Іван Білейчук.

"Величезне спасибі керівництву Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та Управлінню спорту Івано-Франківської ОДА.
Продовжуємо разом писати нашу історію далі", - написали в мережі представники академії боротьби.