Logo
17 Квітня 2024, 13:00
Теги: спорт

Прикарпатські спортсмени – з новими перемогами!

На чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який приймало хорватське місто Пореч, прикарпатська спортсменка Божена Мельник здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 54 кг. Боксерка є вихованкою Івано-Франківської ОДЮСШ та тренується під керівництвом Антона Коссе.    

На всеукраїнських змаганнях відзначились наші шахісти. 

Так, 6 медалей вибороли юні інтелектуали на відкритому шаховому турнірі "Кубок Прикарпаття-2024". За шахівницями змагались 40 учасників з Івано-Франківщини, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Полтавської, Чернівецької областей та міста Києва. У підсумку наші спортсмени здобули такі нагороди: 

 Максим Гречаний з Калуша став переможцем турніру,  Олександр Васинда з Івано-Франківська посів 2 місце,
 Максим Паньків з Івано-Франківська показав третій результат, 
 Юрій Кузик зі Снятина - кращий результат серед шахістів першого розряду, 
 Артем Вацик з Івано-Франківська - кращий результат серед юнаків до 14-ти років, 
 Арсен Барицький з Івано-Франківська - кращий результат серед юнаків до 10-ти років. 
 бронзову нагороду з класичної гри в шахи на чемпіонаті серед юнаків та дівчат до 16 років, що відбувався у Дніпрі, здобула прикарпатка Таїсія Храпач. 


Баскетбольну першість жіночої вищої ліги виборола команда Франківськ-ПНУ. У вирішальній грі сезону наші спортсменки на домашньому майданчику здолали команду Рівне-ОСДЮСШОР. Регулярний чемпіонат команда з Прикарпаття пройшла з показником 14 перемог та 2 поразки, а в фіналі виявилась найсильнішою.