Logo
3 Серпня 2021, 18:33

Прикарпатські віряни УГКЦ зібрали понад пів мільйона гривень на будівництво Музею Голодомору

Тисячі вірян УГКЦ уже стали благодійниками творення основної експозиції Музею Голодомору, що будується в Києві, завдяки кампанії Блаженнішого Святослава на платформі «Зерна правди».

Про це інформують на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Один із найбільших на цей час благодійних внесків 22 липня зробила Івано-Франківська Архієпархія – 500 433,15 грн спільними зусиллями зібрали парафіяни.

За словами Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, греко-католики Івано-Франківщини не вперше об’єднуються довкола духовних цінностей:

"Ми маємо великий досвід спільності, адже від початку незалежності України не тільки відбудовували й будували наші храми, а й повертали духовне життя в найвіддаленіші куточки Івано-Франківської архиєпархії. Нині ж переоцінити значення проєкту творення Музею Голодомору неможливо, адже ми як спільнота маємо свій обов’язок зробити все, щоб увіковічнити пам’ять жертв Голодомору," - коментує Володимир Війтишин.

Нагадаємо, що кампанія Блаженнішого Святослава триває і має на меті максимальне поширення інформації про майбутній Музей Голодомору по всьому світові, де присутні, зокрема, греко-католицькі спільноти.

Довідка: Платформа Зерна правди | zernapravdy.org створена Міжнародним благодійним фондом Музею Голодомору. Він заснований у 2018 році за ініціативи Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса, Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду 1932–1933 рр. та Світового конґресу українців і є партнером держави в реалізації проєкту створення єдиного у світі цілісного новітнього Музею Голодомору. Фонд відповідальний за проведення фаундрейзингової кампанії для створення основної експозиції, облаштування внутрішнього простору і заснування ендавмент-фонду для сталого розвитку музею.