Logo
1 Вересня 2023, 17:08

Прикарпатських медиків, які проводять реабілітацію для поранених військових, нагородили грамотами Головнокомандувача ЗСУ

Прикарпатські медики, які займаються реабілітацією військовослужбовців, отримали грамоти Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

29 медикам урочисто вручив відзнаки заступник з морально-психологічного забезпечення обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Мухін за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним силам України, що наближує Перемогу над ворогом.

"Важливо, що кожен лікар зараз – це наднеобхідна для України людина. А нагороджені грамотами медики за лікування наших військовослужбовців є важливими фахівцями зараз. Вони насправді найкращі новатори та найталановитіші керівники", - йдеться у повідомленні.

Медичні фахівці зауважували, що допомагати військовим і державі надзвичайно приємно. А чути слова вдячності від наших героїв і знати, що держава нас також цінує — це подвійна радість. Важливо, що деякі лікарі навіть після виписки підтримують дружні стосунки зі своїми пацієнтами, спілкуються з військовим, які після лікування повертаються на фронт.