Logo
4 Липня 2019, 14:25

Прикарпатським медикам боргують 56 мільйонів гривень заробітньої плати

Сьогодні, 4 липня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я вирішували питання виплати заробітньої плати працівникам закладів охорони здоров’я станом на 1 липня 2019 року. 

З даного питання доповіли директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Микола Стовбан та директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Ірина Мацькевич, пише Типовий Франківськ.

«Заборгованість по заробітній платі працівникам медичної сфери Прикарпаття складає 56 мільйонів гривень. Це сума нарахувань до з/п. У Косівському районі - 4,5 млн гр, Коломийському - 4,6 млн грн., Івано-Франківськ - біля 7 мільйонів гривень», - розповідає Ірина Мацькевич.


Заклади охорони здоров‘я області реформуються, але цей процес не завершений. Недофінансування первинної ланки складає 20% і як наслідок - невиплата зарплати працівникам.


«Здійснюється щотижневий контроль за станом виплати заробітної плати», - зауважив Микола Стовбан.

Пропозицію підтримали. Департаменту охорони здоров’я та департаменту фінансів доручили підготувати проект звернення до президента України з приводу стану виплати зарплат в медичній сфері.