Logo
22 Березня 2019, 16:30

Прикарпатський спортсмен другий у світовому рейтингу з бігу

Сьогодні, 22 березня, відбулася прес-конференція з призерами та чемпіонами чемпіонату Європи з легкої атлетики Стамбул, Турецька Республіка.

Спортсмен Павло Волуйкевич виборов дві медалі в дистанціях на 3 тисячі і півтора тисячі метрів, інформує Типовий Франківськ.

За словами заступника начальника управління спорту Констянтина Лисейка, буде затверджено розпорядження про виплату стипендії спортсменам.

«Хотів би подякувати тренерам, які готували. Атмосфера була приємною. Бігти було важко, бо суперники були сильними», - відзначив Павло Волуйкевич.

Про специфіку підготовки розповів тренер Євген Єрузель.

«У Зимовому чемпіонаті брали участь 11 прикарпатців. Вони вибороли десять золотих медалей, одну бронзову. Готувався спортсмен 6 днів, всього один вихідний в неділю. Тренування відбуваються на озері, в манежі, в лісі. На даний час є три спортсмени , які мають можливість прийняти участь у параолімпійських іграх. Це Семанюк Василь, Павло Волуйкевич і Юля Шуберт. Але щоб вибороти путівку у цьому році у нас змагання відбуватимуться в листопаді в Дубаях. Там треба зайняти мінімум четверте, і це дасть право на поїздку на параолімпійські ігри в Японію. Будемо старатись і готуватись», - каже тренер Єрузель.

Начальник регіонального центру спорту, інвалідів «Інваспорт» Іван Балагутрак повідомив, що на даний час Павло Волуйкевич знаходиться на другому місці у світовому рейтингу. 

«Перше місце посідає американець, а Павло - друге. Я думаю, що ми докладемо усіх сил, щоб він поїхав на ці змагання і здобув призове місце», - каже Іван Балагутрак.