Logo
13 Серпня 2019, 17:44
Теги: показники

Прикарпатці можуть подавати показники лічильників в соцмережах

«Прикарпаттяобленерго» презентувало чат-бот у месенджері.

Про це йдеться на сторінці Прикарпаттяобленерго, пише Типовий Франківськ.

"Дбаючи про комфорт для своїх клієнтів, ми впровадили новий зручний сервіс, який буде економити ваші час і зусилля! Із 12 серпня всі, хто має встановлений на смартфоні месенджер, можуть подати показники приладу обліку електроенергії всього у три кліки! Telegram, Skype – кожен зможе обрати свій улюблений додаток", - йдеться в дописі.

Щоб створити чат з ботом #Прикарпаттяобленерго, слід перейти за посиланням в Telegram https://t.me/oeifuabot та в Skype https://join.skype.com/…/d8917b84-b026-45c8-bb84-49107e4e91….

Верифікація споживача відбувається лише раз на початку користування чат-ботом. Для цього необхідно вказати номер особового рахунку та заводський номер лічильника, який вказаний на щитку-паспорті приладу. Вказані дані будуть закріплені за даним номером телефону і не буде потреби щоразу вводити свої дані.

Оператор системи розподілу електроенергії пропонує користувачеві зручний та зрозумілий функціонал. До прикладу, з допомогою чат-боту можна керувати одразу кількома особовими рахунками. А саме в одному чаті можна вносити показники кількох лічильників. Усі дії користувача фіксуються у пам’яті чат-боту та дублюються в Персональному кабінеті. Тож переглянути історію подання показів спожитої електроенергії можна без зайвих зусиль в будь-який час.

Наразі розробники працюють над впровадженням чат-боту в Facebook Messenger та Viber.