Logo
15 Квітня 2019, 13:27
Теги: саджанці

Прикарпатці передали саджанці дерев на Схід

Громадський активіст із місто Торецька Донецької області, голова ГО «Твоє нове місто» Володимир Єлець відвідав 9 міст України, де його зустрічали члени громадської мережі «СВОЇ», волонтери, громадські активісти для обміну саджанцями дерев та кущів.

Такий обмін відбувся у містах Київ, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Надвірна, Кропивницький, Горішні Плавні та Дніпро, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Типовий Франківськ.

«Основна мета акції – єднання міст України, покращення екології. Ми хочемо озеленити міста і символічно побрататися з містами шляхом символічного обміну землею. Тобто, крім того, що ми висаджуємо рослини з цих міст, ми ще й привозимо землю, і, звісно, навпаки, землю з нашого Торецька веземо у ці міста», — розповідає голова ГО «Твоє нове місто» Володимир Єлець.

На запрошення Надвірнянської райдержадміністрації волонтери з  Торецька прибули в Надвірну та висадили саджанці капалії (дерево миру) на території військового комісаріату.

Надвірнянське та Делятинське лісові господарства передали волонтерам саджанці калини, модрини, сосни, ялини, ялівцю, дуба канадського.

У Торецьку дерева висадять у міському парку та скверах під час загальноміської толоки.