Logo
31 Серпня 2023, 19:07

Прикарпатці відновлюють житлові будинки у населеному пункті Давидів Брід, що на Херсонщини

Івано-Франківщина бере активну участь у реалізації національного проєкту «Пліч-о-пліч» та продовжує допомагати відновлювати постраждалі житлові будинки у селі Давидів Брід Херсонської області. Цей проєкт об’єднує усіх українців, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування  задля відбудови громад, які найбільше постраждали від наслідків російської агресії, передає Типовий Франківськ.

На даний час проводяться роботи щодо капітального ремонту житлових будинків у селі Давидів Брід, що на Херсонщині. Зараз працюють прикарпатські фахівці: десятеро проводять роботи щодо ремонту дахів, четверо ремонтують  фасади, а чотири людини організовують будівельний процес  (доставка будівельних матеріалів та обладнання, організація будівельних робіт).

З приводу проведення  ремонтних робіт зауважимо, що на даний час два житлові будинки капітально відремонтовані, у двох завершено капітальні ремонти покрівлі, фасадів, зараз проводиться заміна вікон.  А у двох житлових будинках були завершені роботи щодо заміни покрівлі та виконується  ремонт фасадів.

Івано-Франківщина продовжує відбудовувати житлові будинки у селі Давидів Брід, що на Херсонщині. Важливо, що виготовлено десять  ПКД на ремонт житлових будинків. 

Довідково

У с. Давидів Брід пошкоджено 199 житлових будинків та 13 зруйновано, про що складено відповідні акти обстеження.  На території цього села зруйновано школу, дитячий садочок, будинок культури та амбулаторію.  Для проведення першочергових робіт із відновлення пошкоджених об’єктів від області було надано матеріальну допомогу, зокрема й передано 3000 листів шиферу та відправлено будівельні бригади.

З огляду на складну ситуацію, яка склалась на території населеного пункту, Івано-Франківською ОВА та територіальними громадами області заплановано надати фінансову допомогу на відновлення житлових будинків у селі Давидів Брід.