Logo
23 Квітня 2021, 18:03

Прикарпатці виграли «срібло» і "бронзу" чемпіонату Європи з вільної боротьби

Сьогодні, 23 квітня, у Івано-Франківську привітали призерів Чемпіонату Європи з вільної боротьби.

Чемпіонат Європи з трьох видів боротьби проходив у Варшаві з 19-25 квітня (23-25 квітня, тривають сутички з греко-римської боротьби), пише Типовий Франківськ.

Срібним призером змагань представників вільного стилю боротьби став українець Андрій Джелеп. На шляху до п'єдесталу у ваговій категорії до 61 кг Джелеп поборов Володимира Єгорова з Північної Македонії (7:0), азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова (12:9) та грузина Беку Ломтадзе (5:3), а у фіналі за «золото» поступився росіянину Абасгаджи Магомедову (2:12).

Як розповів спортсмен, перемогою на чемпіонаті марив ще з січня. 

"Це був мій перший виступ на такому рівні. Звичайно хотілось перемоги, але друге місце також непогано. Найскладнішим було те, що неможливо наперед прорахувати що і як буде. Готувались ще з січня, я розумів, що буду їхати і що буде непросто. Лягав і прокидався з думкою про золоту медаль, марив нею. Але вірю, що далі - ще краще", - каже срібний призер.

«Бронзу» континентальної першості здобув Ігор Никифорук (70 кг). 

Загалом, чоловіча збірна посіла друге загальнокомандне місце.

Як зазначив президент федерації вільної боротьби в Івано-Франківській області, народний депутат України Едуард Прощук, такі сильні результати вперше в дорослій боротьбі.

"За 30-літню історію у нас не було ще такого успіху, що на чемпіонаті серед дорослих було одразу дві перемоги.
Якщо ми будемо далі так рухатись, то це не єдина і не остання наша перемога. Це тільки початок і сподіваємося на подальші успіхи", - зазначив Прощук

За словами тренера Івана Курилюка, за усіма результатами і досягненнями стоять роки титанічних зусиль. 

"Ми всі прекрасно знаємо, що за цими досягненнями стоять титанічні зусилля і сльози. Це робота величезної команди місяцями, роками. Команда тримається на особистостях, і це важлива складова успіху. Мені шалено повезло. Зараз хочеться радіти. Поки буде битися серце, ми з хлопцями будемо це робити і тягнутися до вищих вершин", - наголосив тренер.