Logo
22 Серпня 2019, 15:54
Теги: проща

Прикарпатці вирушили на прощу до Гошева

Сьогодні, 22 серпня, розпочалася молодіжна прощі до Гошева.

З самого ранку на подвір’ї монастиря оо. Василіян, що в Івано-Франківську по вул. Незалежності, 181, зібралося близько двох сотень молодих осіб.

Всіх їх об’єднала спільна мета – пішки подолати майже 80 км., щоби разом із однолітками із Львова, Дрогобича та інших міст-сіл, просити Божого благословення для себе, своїх рідних та звісно нашої Батьківщини України, повідомляє Івано-Франківська Митрополія.

У цьому році тема прощі – «Покликані Богом».

"Вже традиційно ми організовуємо таку пішу молодіжну прощу до Гошівської Божої Матері.

Мета її є завжди духовно-патріотичною. Через такі заходи ми стараємося дбати про духовне виховання нашої молоді, а також хочемо спільно святкувати День незалежності та разом просити Божого дару миру для нашої Батьківщини», - каже о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – ігумен і парох монастиря Царя Христа.

На Ясну гору, що в Гошеві прочани йтимуть дорогою впродовж трьох днів. Маршрут продуманий так, що паломники матимуть кілька коротких зупинок, а також два нічліги – в Калуші та Долині. Окрім того, для них передбачене трьохразове харчування.

Зазначимо, що на прощу відправляються люди різного віку та з різними намірами. Хтось просити злоров'я для себе та рідних, а хтось щоб віднайти та зрозуміти себе.

Прибуття учасників прощі до Гошева передбачається на 24 серпня. Відтак розпочнеться реєстрація, молитва та нічні чування, які відбудуться за участю молодіжних спільнот Провінції Найсвятішого Спасителя о. Василіян.