Logo
30 Червня 2020, 15:56

Прикарпатці, які постраждали через повінь, отримають допомогу від Ізраїлю

Ізраїль виділив 500 тисяч гривень допомоги людям, які постраждали від повеней на Західній Україні.

Про це повідомили на сторінці посольства Ізраїлю в Facebook, пише Типовий Франківськ.

"25 тисяч 1,5-літрових пляшок питної води були передані Міністерство розвитку громад та територій України дипломатами Посольства Ізраїлю в Україні. Ці пляшки води будуть доправлені до Івано-Франківська та Чернівців, щоб усунути нестачу чистої питної води. Також, на цьому тижні, Ізраїль додатково забезпечить доставку наметів та спальних мішків до постраждалого регіону", - йдеться у повідомленні.

"Як тільки нам стало відомо про важке стихійне лихо в західних регіонах України, посольство Ізраїлю запропонувало свою допомогу українському уряду. Ми виділили 500 тис. гривень для придбання речей першої необхідності, і, узгодивши перелік необхідного із офісом Прем'єр-міністра Денис Шмигаль та Міністерством розвитку громад та територій, ми сьогодні доставляємо необхідне до тих регіонів, які найбільше постраждали. Ця гуманітарна допомога є ще одним індікатором міцних відносин між нашими людьми», - каже Посол Ізраїлю в Україні Joël Lion.

Вантаж води покинув Київ у понеділок опівдні та, як очікується, прибуде до місця призначення у ніч на вівторок та на ранок середи. Місцеві посадовці розподілять вантаж по нагальним потребам громад.