Logo
1 Вересня 2020, 10:35
Теги: газ

Прикарпатці закупили газу на зиму на понад 6 мільйонів гривень

За перші два тижні акції «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» уже більше шестисот власників домогосподарств Прикарпаття зарезервували собі на опалювальний сезон понад 1,4 млн м3 газу, сплативши за нього більше 6,3 млн грн.

Другий рік поспіль «Івано-Франківськгаз Збут» пропонує своїм споживачам заощадити кошти на холоди, придбавши необхідний об’єм блакитного палива заздалегідь. Після падіння цін до історичного мінімуму у першій половині 2020-го року, зараз на газових хабах в Європі відбувається стрімке здорожчання газу.

«Уже зараз бачимо, що споживачі котрі скористаються акцією і зафіксують ціну до березня 2021 року, з жовтня будуть сплачувати за спожитий газ менше, аніж по ринковій ціні у вересні. Експерти енергетичного ринку прогнозують, що вартість блакитного палива у 5.5 грн, яка сформувалась на перший місяць осені, лише зростатиме», - говорить Леся Хараїм, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

Нагадуємо, що протягом дії акції до 30 вересня ощадливі українці можуть зарезервувати для себе будь-який об’єм газу за привабливою акційною ціною і використовувати його з 1 жовтня поточного року до 31 березня 2021 року. Скористатись акційною пропозицією та поповнювати зимовий запас газу можна необмежену кількість разів протягом всього періоду дії акції.

Вартість газу для учасників акції наступна:

4,99 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 1 по 15 вересня;
5,49 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 16 вересня до 30 вересня.
В акційній ціні не врахована вартість послуги за доставку газу, яка сплачується окремо.
Минулого року вартість блакитного палива для учасників «Твоєї енергонезалежності» становила 5,99 грн за кубометр.
Укласти договір на участь в акції можна в Особистому кабінеті, за телефоном Контакт-центру (0342 76 63 04), в Центрах обслуговування клієнтів чи у відділеннях «Івано-Франківськгаз Збут».

Довідкова інформація

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» з 2015 року зарекомендував себе як надійний та найбільший постачальник природного газу на території Прикарпаття. На сьогодні підприємство забезпечує блакитним паливом майже 440 тисяч побутових споживачів і 4521 юридичних осіб, серед яких промислові підприємства, бюджетні та релігійні організації.
Впродовж минулого опалювального сезону до акції «Твоя енергонезалежність» загалом долучился більше 50 тисяч українців, які проінвестували створення власного запасу газу обсягом понад 60 мільйонів кубометрів. У Івано-Франківській області перевагами акції «Твоя енергонезалежність» скористалося 3 226 домогосподарств.
З інформацією про акцію можна ознайомитися на сторінці вебсайту компанії.
«Івано-Франківськгаз Збут» - твій надійний та зручний постачальник газу.