Logo
24 Жовтня 2020, 20:50
Теги: газ

Прикарпатці зможуть отримати газ від Нафтогазу купивши газове обладнання в "Епіцентрі"

Кожен покупець газового обладнання в Епіцентрі та Новій Лінії гарантовано отримає газ від Нафтогазу.

Мережі торгових центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія» разом із ГК «Нафтогаз Україна» на початку опалювального сезону реалізовують масштабну акцію «Тримайте Газ», пише Типовий Франківськ.

При купівлі газового котла чи водонагрівача в Епіцентрі та Новій Лінії покупці гарантовано отримають газовий пакет об’ємом 50 куб. м або 100 куб. м.

Епіцентр та Нова Лінія є лідерами в продажу газових котлів, водонагрівачів та іншого газового обладнання.

Ця тенденція зростає щороку. За словами Віталія Коваленка, директора направлення «Сантехніка» компанії «Епіцентр» газові настінні котли, як і раніше, займають у продажу провідні позиції, оскільки мають доступну вартість, високий коефіцієнт корисної дії, прості в установці й невибагливі в обслуговуванні.

А спільна акція з ГК «Нафтогаз Україна» дозволить цей показник збільшити.

«Компанія «Епіцентр» щороку пропонує своїм відвідувачам акції та пропозиції на товари та обладнання, що в кінцевому варіанті дасть змогу людям економити на комунальних розрахунках, — зазначив Віталій Коваленко. — Спільна акція з ГК «Нафтогаз» — яскравий тому приклад. Разом із найбільшим постачальником природного газу в такий спосіб хочемо допомогти людям економити та ефективно використовувати природний газ».

Щоб отримати газовий пакет, необхідно купити зазначене обладнання з 10 жовтня до 30 листопада 2020 року включно, у тому числі в інтернет-магазинах epicentrk.ua та nl.ua, та стати клієнтом ГК «Нафтогаз України», підключившись через сайт www.gas.ua.

Докладніше про умови отримання газового пакета

Варто зазначити, що в жовтні ГК «Нафтогаз України» не переглядала ціни на газ, залишивши їх на рівні вересня. Жовтнева ціна блакитного палива в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн/куб. м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Варто зазначити, що місячна ціна до 45 % нижче, у порівнянні з аналогічними тарифами в інших постачальників газу.