Logo
20 Березня 2019, 09:08

Прикарпатцям виплатять понад 205 мільйонів гривень субсидії

В області понад 117 тисяч осіб отримають субсидію «живими грошима».

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів з представниками департаментів соціальної політики та фінансів облдержадміністрації, головного управління Пенсійного фонду України в області, АТ «Укрпошта», АТ «Ощадбанк» взяли участь у селекторній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з питань монетизації субсидій та індексації пенсій. Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

На нараді повідомлено, що в Україні в цілому, і в Івано-Франківській області зокрема, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення справились із завданням щодо впровадження монетизації субсидій.

В Івано-Франківській області 117,2 тис. осіб отримають субсидію «живими грошима» на суму 205,3 млн гривень. Із них 65 відс. становлять пенсіонери (75,9 тис. осіб), яким виплатять субсидію на суму 141 млн гривень.

Станом на 19 березня цього року через Пенсійний фонд виплачено субсидій на загальну суму 99,3 млн грн, з них через банки на суму 43,9 млн грн, через Укрпошту на суму 55,4 млн гривень.

Не пенсіонерам виплата проводиться грошовим переказом через платіжну систему «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанку».

Станом на 19 березня 16,5 тис. особам через Ощадбанк виплачено субсидій в грошовій формі на суму 32 млн грн (50 відсотків), з них 7,5 тис. особам перераховано на банківські картки - 14 млн грн, 9 тис. особам виплачено через платіжну систему «Швидка копійка» - 18 млн гривень.