Logo
11 Вересня 2019, 11:28

Прикарпаття боргує працівникам 176 мільйонів зарплати

Сьогодні, 11 вересня відбулась нарада в голови Прикарпаття Дениса Шмигаля.

Голова ОДА зазначив, що Івано-Франківськ в критичній ситуації у зв'язку із заборгованістю.

"Ситуація і оплатою заробітної плати працівникам залишається складною, до кінця року вона може стати гіршою. Зараз заборгованість в області складає 176,1 млн гривень. Найбільше заборгованість має міський бюджет Івано-Франківська в сумі 41 млн гривень",- каже керівник департаменту фінансів Івано-Вранківської ОДА Ірина Мацькевич.

Вона зазначає, що така заборгованість зумовлена розгалуженістю медицини та закладів освіти, інформує Типовий Франківськ.

Натомість, в ході наради міський голова обурився, та сказав, щоб обласна рада з 1 січня віддала борг місту за професійно-технічні училища.

"Тут зібрались керівники, які несуть відповідальність  за виплату державної плати. Нам не потрібні дискусії. Потрібно вирішити та збалансувати це питання. Ми маємо спільно прийняти рішення, як виплатити людям зарплати",- відповів голова ОДА Денис Шмигаль.

Голова ОДА запропонував до кінця тижня дати пропозицію кожному голові громад підготувати своє бачення та можливості фінансування боргів по зарплаті. І констатував, щоб не писали "взяти гроші з держбюджету".

Найгірша ситуація по заборгованості в Верховинському, Рогатинському, Тлумацькому районах та Тлумацькій ОТГ.