Logo
8 Листопада 2019, 12:09

Прикарпаття має ще одного призера з вільної боротьби

Сьогодні, 8 листопада, відбулась прес-конференція за участі бронзового призера чемпіонату світу з вільної боротьби U-23 у ваговій категорії 65 кг Ігоря Никифорука.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів та начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич разом з головою федерації вільної боротьби Івано-Франківської області та народним депутатом України Едуардом Прощуком, привітали спортсмена та його тренера Івана Курилюка, пише Типовий Франківськ з посиланням на Спортивні новини Прикарпаття.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з вільної боротьби проходив з 28 по 29 жовтня у місті Будапешт (Угорщина). Ігор Никифорук в першу чергу подякував Івану Васильовичу Курилюку за постійну підтримку.

Перша сутичка була з представником Болгарії, якого спортсмен впевнено переміг, друга була з представником Англії а третя з японцем. На фінал виходив налаштований на перемогу, знаючи скільки було докладено зусиль на підготовку та надихаючись людьми, які з самого дитинства вірили в нього.

Спортсмен зізнається, що своїм результатом задоволений і переконаний, що неодмінно отримає заповітне золото.

Тренер спортсмена Іван Курилюк зазначив, що визнання його наполегливої праці дуже важливе для спортсмена та подякував потужній команді за віддану роботу та батькам Ігоря за віру і підтримку у непростій роботі. 

Голова федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук зазначив, що тандем тренерів Василя Федоришина та Івана Курилюка дав високий результат.

Наприкінці прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів передав найщиріші привітання від голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля та зазначив про необхідність залучення меценатів, що допоможе підняти спорт в області на новий рівень.