Logo
3 Лютого 2020, 20:22
Теги: співпраця

Прикарпаття поглиблюватиме співпрацю зі східними областями України

У рамках поглиблення комунікації між Прикарпаттям та Донеччиною, напрацювання й реалізації спільних проєктів, які б об’єднували країну, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів сьогодні під час щотижневої онлайн-наради доручив керівникам структурних підрозділів ОДА та обласних служб налагодити зв’язок із очільниками відповідних відомств Донецької області.

Про це повідомляє пресслужба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Управлінець поділився враженнями від зустрічі минулого тижня у Львові представників чотирьох областей – Івано-Франківської, Львівської, Луганської та Донецької, – які підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю в рамках програми «Змінимо країну разом». Посадовець акцентував увагу на основних тезах заходу, що спрямовані на поглиблення співпраці між західними та східними областями України, у тому числі й за рахунок напрацювання і реалізації обласних програм.

Окрім цього, перед розглядом питань порядку денного Віталій Федорів проінформував про зустріч із представниками Національної служби здоров’я України та обговорення підготовки області до другої хвилі медичної реформи, вироблення основних підходів і тенденцій фінансування медичних закладів.