Logo
10 Липня 2019, 21:40
Теги: Карпати

Прикарпаття увійшло в Топ-3 найцікавіші місця, де можна відпочити влітку

Сезон відпусток у розпалі. Сьогодні не варто стрімголов шукати гарячий тур до Туреччини, можна уважніше подивитись на карту України, адже поруч із місцями, куди "Укрзалізниця" вас точно довезе є багато недооцінених містечок, де гармонійно, смачно, й до того ж, економно.

Одеса, Затока, Бердянськ, Залізний порт, Львів та Карпати – ці класичні напрямки літнього відпочинку втомили українців, пише 24 канал.

Відпочити без переповнених пляжів, і навіть дешевше, можна якщо трошки зійти зі стандартного маршруту. Так, туристка Дарія відкрила вже не один куточок України. Наприклад, острів Джарилгач.

Острів Джарилгач   Українські Мальдіви 


Місце унікальне тим, що досі не заселене й не забудоване. А природа тут така, як і сотні років тому.

На острові живе чимало червонокнижних видів тварин, а на теплоході вас будуть супроводжувати дельфіни.

Для кого відпочинок в наметах прийнятний – це буде взагалі ідеально. Уявляєте, ви прокидаєтеся від того, що біля вашого намету ходить олень. Або ж увечері ви йдете прогулюватися по прекрасному острову, де майже нікого немає. Ви можете плавати з дельфінами чи маленькими крабами,
– ділиться враженнями Дарія.

Як дістатися? 

Доїхати на острів Джарилгач можна зі Скадовська чи Лазурного, що на Херсонщині. Пакетний тур з транспортом із Києва, наметом та харчуванням за тиждень обійдеться десь у 4 тисячі гривень з людини. Проте це можна організувати і самому.

Унікальні місця Бессарабії

У іншому напрямку є не менш вражаюча місцина з пеліканами, смачною їжею та етнічним колоритом. Експедитори з Ukrainer відкрили для широкого загалу не одну таку місцину.

Дивіться відео: неймовірні місця в Бессарабії

Колоритним українським глибинкам, до речі, зараз надають перевагу і іноземці. Для них важливіше ознайомитися з культурними традиціями, ніж просто лежати на пляжі.

Карпатський трамвайчик


Якщо ж тягне в гори, а Говерла підкорена, та і Буковель задорого, здивувати може карпатський трамвайчик.

Зазвичай, подорожі трамваєм проходять за класичним чотирьох годинним маршрутом. Він пролягає повз знамениту гору Церковище, болото-заповідник Ширковець.

Перша зупинка біля води "Горянка" в селі Новий Мізунь.

Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри та повертається до Мізунських водоспадів.

Потім трамвай проїжджає повз джерело "Дзюркач" до санаторію "Джерело Прикарпаття", де колись проходили реабілітацію космонавти.

Причина того, що туристичний бум і досі не дійшов до всіх цих місцин – звичайна людська лінь, та інколи відсутність інфраструктури. Дороги хоч і з'явились, але не усюди.

Тож планувати подорож слід ретельно, та не полінуватись і ознайомитись з усім в інтернеті чи розпитати знайомих. А якщо вже й обрали звичний маршрут, закладіть додатковий день чи два та просто зверніть з дороги – відкрити нову, досі небачену та недооцінену Україну.

Автор: Оксана Тропотяга