13 Лютого 2024, 13:08

Прикарпаття з новими спортивними досягненнями

Прикарпатські спортсмени з новими спортивними досягненнями, а саме:

Ангеліна Брикіна, яка взяла участь у Кубку світу з фристайлу (акробатика), що відбувся в Канаді.

За вдало виконаний стрибок в кваліфікації наша спортсменка потрапила до фіналу, посівши 7 місце. У фіналі Ангеліна успішно виконала стрибок FF і потрапила до супер фіналу з 3 результатом. У супер фіналі наша спортсменка посіла 6 місце.

Прикарпатський боксер Василь Ткачук, що здобув бронзову нагороду у ваговій категорії +92 кг на міжнародному турнірі "Странджа", що приймала болгарська Софія. За першість там змагались 261 спортсмен із 28 країн світу. Україну представляли 27 боксерів.

Три золоті нагороди привезли наші спортсмени з Кривого Рогу, де відбувся Всеукраїнський турнір з боксу-2024.

На рингу виступили 64 спортсмени зі всієї України. За підсумками змагань у Прикарпаття такі нагороди:

Перше місце посіли - Владислав Кондратюк, Денис Роздольський, Ярослав Михалушко.

"Вітаємо наших спортсменів та їхніх наставників з перемогами!", - йдеться на сайті Івано-Франківської ОВА.