Logo

Прикарпаття з Волинню з’єднає «Прикарпатський експрес»

З Івано-Франківська на Волинь тепер курсуватиме «Прикарпатський експрес».

Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці».

«Прикарпатський експрес» - тривагонний дизельний потяг ДПКр № 807/808, який курсуватиме сполученням «Івано-Франківськ  — Ківерці (через Львів та Луцьк).

Потяг почне курсувати з 29 травня. Він їздитиме щоденно, крім середи, і проходитиме через Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк.

Відправлення з Івано-Франківська – о 15.20 годині, прибуття до Луцька – о 23.30 годині, до Ківерців – о 23.50 годині.

У зворотному напрямку «Прикарпатський експрес» почне курсувати з 31 травня. Їздитиме щоденно, крім середи та четверга. Час відправлення з Ківерців – о 05:14 година ранку (відправлення з Луцька – о  05:30 годині), прибуття до Івано-Франківська – о 13:38 годині. Щочетверга він курсуватиме маршрутом Львів — Івано-Франківськ (відправлення зі Львова – о 09:59 годині, прибуття до Івано-Франківська – о 13.38 годині) через міста Стрий, Моршин, Долина та Калуш.

Крім того, з 2 червня потяг кожної середи курсуватиме між Ківерцями та Львовом (відправлення з Ківерців – о 05:14 годині, прибуття до Львова – о 09:51 годині).

Як зауважили в «Укрзалізниці» маршрут «Прикарпатський експрес» обслуговуватиме український дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Це зручний сучасний потяг, обладнаний розетками, системою кондиціонування повітря та комфортний для пасажирів з інвалідністю, - запевнили у компанії.

 

На фото - дизель-потяг ДПКр-3. Фото з відкритих джерел