Logo
12 Вересня 2019, 15:12

Приховав житло та бізнес за кордоном: в одіозного прикарпатця нова підозра від НАБУ

Національне антикорупційне бюро оголосило колишньому директору Львівського бронетанкового заводу Роману Тимківу підозру у декларуванні недостовірної інформації.

З повідомлення НАБУ: "Слідство встановило, що екс-посадовець у е-деклараціях за 2016-2018 роки не зазначив інформацію про статки на суму близько 4,6 млн грн.", пише Типовий Франківськ із посиланням на Українську правду.

Серед незадекларованого майна – квартира  у Відні (Австрія) та відомості про компанію, зареєстровану в Белізі, кінцевим бенефіціарним власником якої є колишній директор ДП "ЛБТЗ".

Офіційно правоохоронці не називають ім’я підозрюваного. Однак за даними джерела УП, йдеться саме про Романа Тимківа. Розслідування його дій НАБУ вело з серпня 2017 року. Підозру вручили 12 вересня.

Як відомо, Роман Тимків - ексдепутат Івано-Франківської міської ради. Також  Тимків є відомим франківським будівельником, засновником компанії «Екстім». 

Роман Тимків був помічником прикарпатського народного депутата Юрія Солов'я.

Нагадаємо:

У липні 2017 року НАБУ спільно з прокурорами САП затримали Тимківа, його заступника Олега Ткаченка та низку посадовців Збройних сил за корупційну схему з вживаними двигунами.

У березні 2018 року правоохоронці завершили розслідування цієї справи. Наразі її розглядає Солом’янський райсуд Києва.
Влітку 2017 року Тимківа відсторонили від виконання обов’язків. 

У серпні 2018 року його звільнили.