Logo
1 Березня 2015, 11:35

Про діяльність блок-постів на території Івано-Франківської області (ФОТО)

Із числа працівників Державтоінспекції та інших підрозділів міліції, представників від громадських формувань на території області облаштовано та функціонує 13 блок-постів.

блок1

У цілодобовому режимі здійснюється контроль за переміщенням автотранспорту з метою недопущення вчинення будь-яких терористичних актів, проникнення на Прикарпаття осіб, які можуть скоювати злочини, ввозити зброю, дестабілізувати обстановку в регіоні, повідомляють в СГЗ УМВС в області.

Працівники спеціальних підрозділів міліції спільно з працівниками ДАІ, працівниками районних підрозділів міліції, представниками від громадських формувань забезпечують контроль за в’їздом-виїздом на територію обслуговування. Міліціонери несуть службу у повному екіпіруванні зі зброєю.

блок3

– Такі блок-пости діють у кожному районі. Зокрема у Рогатинському, Долинському, Снятинському, Городенківському, на території Яремчанської міської ради, тобто на всіх виїздах-в’їздах на територію області з сусідніх областей, тобто проводимо як зовнішньо так і внутрішньо обласний контроль. Здійснюється перевірка автотранспортних засобів з метою виявлення підозрілих осіб, на наявність перевезення зброї, вибухівки, наркотичних речовин та інших підозрілих предметів. Крім цього, правоохоронці спільно з представниками від громадськості здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, – повідомив заступник начальника Управління МВС – начальник міліції громадської безпеки в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський. Всі транспортні засоби, які викликають підозру, ретельно відслідковуюся, перевіряються. Особливо звертаємося до водіїв мікроавтобусів, вантажних транспортних засобів з розумінням відноситися до ситуації, не чинити перепон правоохоронцям у виконанні їх службових обов’язків при перевірці, якщо у тих виникають підозри, адже зрозуміло що законослухняним громадянам приховувати нічого. Ці заходи спрямовані на недопущення протиправних проявів, нагнітання соціальної напруги у суспільстві та провокацій до участі в протиправних діях, в цьому і є переваги блок-постів, адже функціонування їх дозволяє утримувати область під контролем як міжобласного  так і міжрайонного рівня.

блок2

За час дії блок-постів,  виявлено ряд порушень протиправних діянь. Це і виявлення транспортних засобів з ознаками підробки номерів агрегатів, і перевезення підозрілих предметів, і  документи на транспортні засоби з ознаками підробки тощо.

Перед заступленням на службу добовим нарядам проводять інструктаж та націлюють на дотримання законності та заходів особистої безпеки під час несення служби.