Logo
21 Лютого 2024, 10:12

Проблема не зникла: завтра вимкнуть світло у ліфтах та під’їздах будинків, які обслуговує “Комфортний дім”

Вчора у компанії ПРИКАРПАТЕНЕРГО-ТРЕД повідомили, що в Івано-Франківську у багатоквартирних будинках, які обслуговує керуюча компанія «Комфортний дім», з 22 лютого вимкнуть світло у ліфтах і на сходових клітках.

“Мешканцям багатоквартирних будинків, які користуються послугами керуючої компанії «Комфортний дім», з 22 лютого буде вимкнене світло у ліфтах і на сходових клітках.Причиною цього стали систематичні борги «Комфортного дому» за електричну енергію, які станом на сьогодні сягнули понад 9 мільйонів гривень, та відсутність спроб уладнати питання заборгованості. Тому ПРИКАРПАТЕНЕРГО-ТРЕД змушений вжити заходи щодо припинення електропостачання. Для відновлення послуги радимо «Комфортному дому» якомога швидше погасити тривалу заборгованість з електричну енергію, адже від цього залежить комфорт і безпека багатьох побутових споживачів”, – йдеться у вчорашньому повідомленні.

Франківець Володимир Джигіта на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що поспілкувався з працівниками "Комфортного дому".

"Трохи по переключили одні на других. Підсумок такий: там навіть не всі знають, що в принципі є проблема. Але компетентні працівники повідомили, що вирішення проблеми вони бачать у розклейці на підʼїздах повідомлень про заборгованість. Проте ніхто, включаючи бухгалтерію, не володіє ситуацією щодо розміру заборгованості населення, а також боргів комунального підприємства перед Прикарпатенерготрейд", - пише Володимир Джигіта.

bc675ebe-4591-4023-a0e1-c94c9b4193aa

В свою чергу, на звернення журналістів Типового Франківська до центрального офісу та бухгалтерії Комунального підприємства "Комфортний дім" Івано-Франківської міської ради працівники також не змогли відповісти на наші запитання. Зокрема, щодо рівня заборгованості населення перед "Комфортним домом" та заборгованості "Комфортного дому" перед ТОВ Прикарпатенерготрейд.