Logo
7 Вересня 2021, 13:42

Проєкт "Hutsul Ethnos" об'єднав громади трьох західних областей

У селищі Ворохті провели другу робочу зустріч представників територіальних громад Гуцульського регіону – Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей. 

Про громадське об’єднання гуцулів Vivat «Hutsul Ethnos» повідомляє Верховинська селищна рада.

З метою подальшої діяльності, задекларованої в Угоді про співробітництво, яку підписали керівники органів місцевого самоврядування регіону 23 травня 2021 року в селищі Ясіня, представники територіальних громад Гуцульщини створили громадську організацію «Hutsul Ethnos».

Головою новоствореного гуцульського об’єднання обрано Наталію Харбаку – начальницю відділу міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності Ясінянської селищної ради Закарпатської області. 

"Під час зустрічі проаналізовано проблемні питання кожної із 14 територіальних громад та озвучено запропоновані ідеї щодо подальших спільних проектів, створення конкурентоспроможного туристичного продукту, збільшення туристичних потоків, що забезпечать значний внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад шляхом збільшення дохідної частини бюджету, створення сприятливих умов для відпочинку мешканців і гостей за умов збереження і раціонального використання культурно-історичної та природної спадщини", — йдеться у повідомленні.

На засіданні обрано Правління ГО «Hutsul Ethnos» та визначено першочергові завдання спільної праці новоствореного громадського об’єднання.

Наступна робоча зустріч, засідання Правління ГО «Hutsul Ethnos» відбудеться 30 вересня 2021 року у місті Яремче.

 

Фото: сайт Верховинської селищної ради.