Logo
17 Січня 2020, 16:59

Профільний комітет погодив призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр-міністром України

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав звільнення Альони Бабак з посади міністра розвитку громад і територій та призначення на її посаду Дениса Шмигаля.

На засіданні комітету 17 січня за відставку Бабак проголосував 21 народний депутат, четверо утрималися, голосів проти не було, пише Суспільне.

На цьому ж засіданні комітет підтримав призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр-міністром України і міністром з розвитку громад та територій України. Його кандидатуру підтримали 22 нардепи, проти – жодного, четверо утрималися.

У свою чергу, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив журналістам, що їхня фракція заслухала нового кандидата Дениса Шмигаля.

Довідково:

Денис Шмигаль народився в 1975 році у Львові. Навчався у Львівській політехніці, яку закінчив у 1997 році. У 2009-2013 роках працював на керівних посадах в Львівській ОДА.

Після Майдану був заступником начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області. З січня 2018 року – директором Бурштинської ТЕС. 

2 серпня 2019 року Президент України офіційно представив Дениса Шмигаля в Івано-Франківську, як голову ІФ ОДА