Logo
17 Червня 2021, 17:11

Профспілка та Асоціація міст України уклали Меморандум спрямований на підвищення рівня життя людей

 Асоціація міст України та Профспілка працівників державних установ України підписали Меморандум про основні напрями їхньої діяльності.

Івано-Франківщина стала однією із перших серед областей України, де започаткована і документально оформлена  така взаємодія.

 Основним напрямком діяльності Асоціації міст України є підтримка та розвиток місцевого самоврядування. АМУ представляє інтереси її членів та захищає їх законні права в органах державної влади - у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України та інших центральних і місцевих органах.

 Головною статутною метою діяльності Профспілки також є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів її членів, значна частина яких працюють в органах місцевого самоврядування.

 Внаслідок реформи децентралізації влади істотно збільшилися повноваження органів місцевого самоврядування та фінансові можливості для покращення соціально-економічного і культурного розвитку територій та якісного надання публічних послуг населенню. Для досягнення кращих результатів важливу роль відіграють кадровий потенціал та постійний пошук нових шляхів для вирішення пріоритетних завдань.

 Саме тут і можуть стати корисними спільні зусилля АМУ та Профспілки у наданні методичної, правової та практичної допомоги  територіальним громадам, навчанні їх працівників і профспілкових активістів, забезпеченні організаційної та інформаційної підтримки.

 У своїх виступах голова регіонального відділення Руслан Марцінків та голова обласного комітету Профспілки Ніна Гушпіт висловили впевненість, що задекларовані у Меморандумі домовленості Сторін дадуть реальні позитивні результати для розвитку територіальних громад області і соціального захисту їх працівників, а головне - сприятимуть підвищенню рівня життя людей.