Logo
23 Жовтня 2020, 16:00
Теги: Войтик

"Профукали всі гроші", - Войтик пояснив, чому у Франківську зупинилися ремонти доріг та будівництво моста

В Івано-Франківську вже два роки не проводяться роботи з капітального ремонту доріг, а ремонт дворів напередодні виборів відновили завдяки підприємцям, які погодилися працювати в борг.

Про це в ефірі програми Йоd заявив франківський політик і громадський діяч, член міськвиконкому Вадим Войтик.

«Може, хтось не помітив, але дороги два роки не робляться у місті. Ця партія (ВО «Свобода» - ред.),  яка прийшла до влади на гаслах «Робимо дороги», «Буде Свобода – будуть дороги»,  чомусь взяла і припинила цю роботу, і ніхто не наважився сказати, що це не правильно», - сказав Войтик.

Зараз у місті в процесі капітального ремонту тільки вулиця Автоливмашівська, яку у борг ремонтує фірма ПБС.

«Як можна було взяти і зупинити роботи з ремонту дворів, з облаштування громадських просторів? Дуже просто – профукати всі гроші, весь бюджет», - говорить Войтик.

Те саме стосується і будівництва мосту. За словами Вадима Войтика, міська влада розпочала його будівництво без розуміння, куди цей міст має вийти і як з нього автомобілістам з’їжджати.

«Міст почали будувати, а в цей час проводиться нарада, куди будуємо міст. Розпочати роботи і не знати куди міст приведе - ну це смішно», - говорить Войтик.

Він зазначає, що на етапі планування головним бажанням влади було, щоб фірма Олександра Шевченка не виграла тендер на виконання робіт.

«Ні проєктів нормальних ніхто не годен зробити, ні подивитися, як в сусідній Польщі це відбувається. Ми починаємо будувати, нам головне, аби не Шевченко виграв», - пригадує Войтик старт проєкту з будівництва моста.

Зараз роботи на мості, будівництво якого мало завершитися 2019 року, заморожені.

«Все, що відбувається навколо будівництва моста, - це політичні гасла. «Ми вже точно до 10 числа насунемо міст», - каже мер. Настало 10 число, а міст не насунули. «Роботи на мості киплять», - знову говорить мер. Ні, не киплять», - пояснює Войтик.

Ремонти у дворах за кілька місяців до виборів, за словами Вадима Войтика, вдалося відновити за рахунок підприємців, які погодилися працювати у борг.

«У нас є група підприємців, яких просто попросили, і вони власним коштом роблять вибори», - прокоментував член міськвиконкому відновлення робіт з благоустрою дворів.

Якими грошима місто буде розраховуватися за виконані роботи, Войтик не знає. Але припускає, що це можуть бути кошти, виручені від приватизації майна громади, або ті, які Кабмін пообіцяв виділити на ремонт мосту.