Logo
18 Травня 2016, 16:45

Програміст зі Львова запропонував свої послуги в обмін на їжу (ФОТО)

Львівський хлопець-програміст Богдан Прокопович вирішив провести соціальний експеримент. Він сів під церквою з табличкою «Пишу код за їжу» і переліком мов програмування.

програміст

Реакція перехожих на такого «бідняка» була неоднозначною, пише Богдан на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, більшість людей намагається уникати зорового контакту з жербаками, тому навіть не дивиться в їх бік. Коли Богдан дивився на мешканців, які проходили повз, ті відразу відводили погляд, боючись почуття власної провини і незручності.

Проте, знаходились і такі, які навіть підходили і спілкувалися з програмістом. Їх дивувало, що хлопець зі знаннями і можливостями програмування сидить і жебракує. А що здивувало самого Богдана – багато людей віком від 15 до 30 років навіть не знали, що таке код.

програміст1

«Зараз абсолютно вся молодь користується комп’ютерами, смартфонами, ставлять собі програми і таке інше. Інформатику в школах викладають. І ще й Львів вважається ІТ-столицею України. Тим не менше більшість не чула слів типу «Javascript» і навіть не знає, що означає «писати код». – дивується хлопець.

Богдан каже, що за півтори години йому давали сумарно 150 гривень. Нескладними підрахунками, хлопець зробив висновок, що за місяць можна легко «зрубати» понад 10 тисяч гривень.

«І це я ще не дуже давив людям на жалість.В мене був подертий і брудний одяг, брудне лице, але не було поряд хворого собаки, дитини, чи відрізаної ноги. Якісь професійні жебраки, думаю, ще більше можуть заробити», - пише програміст.

Висновок напрошується сам собою – старанні жебраки можуть заробити за місяць більше, ніж пересічний громадянин.

Джерело: press-centr