Logo
15 Лютого 2021, 10:49
Теги: проїзд

Проїзд на дорогах Прикарпаття забезпечений

Станом на 6:00 15 лютого проїзд головними дорогами державного значення в межах Івано-Франківської області забезпечений.

 

Про це повідомляє пресслужба САД, пише Типовий Франківськ.

За винятком двох ділянок. Досі діють обмеження на рух транспорту а/д Р-20 Снятин - Тязів (Стецева - Стецівка) та Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський (Котиківка - Семаківці. 

Значні снігопади, що не припиняються, призводять до нових кількаметрових переметів на цих ділянках.

На підмогу прибула спецтехніка з інших дільниць автодорожніх служб.

Цілодобово тривали роботи з розчищення проїзної частини автодоріг від снігу та обробка протиожеледними матеріалами. Станом на 6.00 працювало 54 одиниці техніки. Особлива увага - гірським перевалам, спускам-підйомам, поворотам, ділянкам доріг на відкритій місцевості. Використано 239 т ПСС та 23 т технічної солі.

Впродовж доби15 лютого по області збережуться складні погодні умови.

Водіям великогабаритного транспорту на період негоди просимо користуватися майданчиками для відстоювання, які розташовані вздовж державних автодоріг. Усі вони відзначені на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe

"Будьте уважними на дорогах, дотримуйтесь ПДР та без нагальної потреби не виїжджайте на власному автотранспорті",  - йдеться в дописі.

Ситуація перебуває під цілодобовим контролем Служби автомобільних доріг в області та підрядних підприємств, органів державної влади та місцевого самоврядування, рятувальних та правоохоронних служб.

На фото: Дорога Р-24, дорога в напрямку Устечка.