Logo
1 Жовтня 2019, 18:58

Прокуратура вимагає від підприємця сплатити борг у сумі майже 2,5 млн грн

Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури вжито заходів представницького характеру в інтересах органу місцевого самоврядування шляхом внесення позову до Господарського суду Івано-Франківської області про стягнення з суб’єкта господарювання майже 2,5 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Івано-Франківської області, пише Типовий Франківськ.

Як установлено прокуратурою, у 2005 році підприємецб украд договір про оренду земельної ділянки з місцемиви органами влади для обслуговування об’єктів нерухомого майна загальною площею 29,3876 га.

Після спливу строку, на який було передано у користування земельну ділянку, відповідач виявив намір повернути частину землі, якою не користується, при цьому не привівши її у стан, не гірший порівняно з тим, у якому він одержав її в оренду.

 Сторони договору оренди не дійшли згоди щодо майбутніх правовідносин з приводу земельної ділянки. Однак відповідач упродовж 2018 року фактично використовував землю та сплачував орендну плату в розмірі 1 відсотка від нормативно-грошової оцінки, хоча повинен був сплачувати 12 відсотків.

У зв’язку з чим виникла заборгованість у виді безпідставно збережених коштів у розмірі орендної плати на суму майже 2,5 млн грн.

Наразі спір буде вирішуватися в суді.