Logo
25 Вересня 2019, 14:40

Промприлад пропонує офіси Amazon та відомому українському стартапу

Ініціатори проєкту Промприлад. Реновація планують створити кілька іміджевих офісів, у які мають в'їхати відомий український стартап та глобальна компанія – типу Amazon, з яким уже ведуться переговори.

Про це розповів керівник проєкту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк  в інтерв’ю Liga.Tech, пише Типовий Франківськ.

За минулий рік проєкт “Промприлад.Реновація” зібрав запитів від реальних компаній на 47 000 кв. м. 

На даний момент є три повехи, на яких 5800 квадратів здано в експлуатацію. Реалізовано 15% всього проєкту.

Серед компаній, які хочуть переїхати на “Промприлад”: франківський IT-кластер, дитячий центр, Спортлайф, Softserve, Intellias, Beetroot, Cinema Center. Також є пропозиції з інших міст, таких як Львів та Київ, а ще декілька міжнародних запитів.

Филюк зазначив, що запити надійшли також із компаній Швеції, Канади, Німеччини.

"Ми просто фіксуємо запити. Поки що нічого запропонувати. Етап реконструкції – це по бізнес-плану наступних чотири роки, але ми хочемо все побудувати за три", – зазначив Юрій Филюк.

З майбутніх планів фелюк розповів, що з компанією “Нова Пошта” домовилися про відкриття інноваційного відділення. З банком “Аваль” – про безоператорне відділення. Буде також фудмаркет, блок крафтового пивоваріння, дитячий центр, центр мистецтва а-ля Пінчук (на першому поверсі), багатофункціональна подієва площадка, яка зможе приймати до 3-4 тисяч людей одночасно, 5 конференц-залів, виставковий зал та концерт-холи.

Окрім того, плануються кілька іміджевих офісів. Один хочуть віддати українському стартапу, який виходить на глобальні ринки, – PetCube, Ring чи подібному. Інший – глобальній компанії. “З Amazon ведемо переговори, до речі”, – сказав Филюк.

Филюк додає, що Промприлад - це точка активації суспільного організму, міста, регіону. Територія, яка закрита зараз, у майбутньому буде  доступна абсолютно для кожного 24/7.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі “Ялтинської європейської стратегії” закликав іноземних інвесторів вкладати свої гроші в економіку України. Серед запропонованих президентом проєктів – івано-франківський “Промприлад.Реновація”.

В інтерв’ю Филюк розповів, що перед форумом YES на них вийшли люди прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

"Пояснили, що є ініціатива АП або уряду вибрати масштабні проєкти з розвитку, які вони б хотіли підтримати на рівні піару, зовнішніх інвесторів і GR. Запитали, чи цікаво нам потенційно бути одним з таких проєктів. Ми нічого проти не мали. У нас є офіційна підтримка Швеції та Канади, тому нам здалося логічним, якщо рідна країна нас підтримає" – сказав Филюк.

Чоловік зазначив, що у майбутньому, Промприлад забезпечить робочими місцями від 3 000 до 5 000 людей.