Logo
27 Листопада 2022, 08:08

Пропагандисти дуже нервують, дискусії про статус вже неоднозначні – Гуменюк про звільнення Криму

Російські загарбники посилено готуються до оборони Криму через можливий наступ Збройних сил України.

У тимчасово окупованому Криму, у північній частині Джанкойського району, росіяни будують два позиційні райони. Так ворог готується до можливого контрнаступу українських військових на острів. Проте вже навіть самі пропагандисти сумніваються щодо статусу Криму.  

Про це в ефірі телеканалу "Freeдом" розповіла керівниця об'єднаного координаційного пресцентру сил охорони та оборони "Південь" Наталія Гуменюк. 

"Якщо взагалі відслідковувати риторику пропагандистів, то вони дуже серйозно занервували з приводу того, що дискусії щодо статусу Криму стали навіть не дуже однозначними в самій Росії, тому що усвідомлення того, що просування Сил оборони України продовжується, і що зараз необхідне для того, щоб хоч якось закріпитись угрупованню військ окупантів на лівому березі, необхідно будувати вже ешелони оборони та в районі підходу до Криму, це їх серйозно стривожило. І в принципі, та риторика, яку вела Україна всі ці роки, що Крим – це Україна. І те, що вони зараз намагаються там будувати кордон оборони, в принципі пояснюється лише військово-географічно – тому що це зручний етап, а розуміння, що їм доведеться відбудовувати свої ешелони оборони ще глибше, у них уже є", – пояснила Гуменюк.

 

 

 

Фото з відкритих джерел