Logo
12 Серпня 2015, 14:35

«Процес демократизації України буде продовжуватися, навіть якщо це не подобається колишньому кагебісту, який сидить у Кремлі», – Ребекка Гармс в Івано-Франківську

Сьогодні, 12 серпня, в Івано-Франківську, в рамках проекту "Київський діалог" , відбувається зустріч із громадськістю депутата Європарламенту Ребекки Гармс та письменника Юрія Андруховича.

 DSC_0618

Як зазначила депутат, вона неодноразово відвідувала Україну, в тому числі й під час Помаранчевої революції та Євромайдану.

«Хоча Євромайдан нас всіх застав зненацька і ніхто не очікував такого розвитку подій, але ми всі зрозуміли, що настав цей час. І це буде продовжуватися навіть якщо голова кремля, колишній кагебіст, буде вважати, що це не відповідає його баченню», – каже Ребекка Гармс.

Депутат Європарламенту не лише була в Україні під час Євромайдану. Пані Ребекка неодноразово відвідувала зону проведення АТО.

DSC_0608

«Я була 3 рази на Сході Україниї коло лінії фронту, я знаю як важко українцям бачити те, що Путін вирішив процес демократизації України зупинити війною. Але я впевнена, що цей процес стане вирішальним і переможе війну», – зазначила Ребекка Гармс.