Logo
2 Липня 2015, 09:56

Проти п'ятьох призовників з Івано-Франківщини порушать кримінальні справи за ухилення від призову

На засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації І. Пасічняк, підбито підсумки весняного призову на строкову службу, проаналізовані результати роботи призовних комісій кожного із районів та військкоматів Івано-Франківської області.

призов

Область повністю виконала встановлені завдання з призову. Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни, повідомляє прес-служба ОДА.

Краще організували призов і відправку команд Тисменицько-Тлумацький, Надвірнянсько-Богородчанський, Галицько-Рогатинський об’єднані районні та Долинський об’єднаний міський військкомати.

Нижче своїх можливостей працювали в Івано-Франківському міському і Снятинсько-Городенківському  об’єднаному районному військкоматах

З призваних на строкову військову службу під час весняного призову 500 юнаків з області, 247 вже проходять у військових частинах Збройних Сил України, 226-Національної гвардії, 27 - Держспецтрансслужби.

118 призовників не мають жодних обмежень за станом здоров’я (інші незначні обмеження). Кожний десятий призовник має повну вищу освіту, 135 хлопців отримали посвідчення водія.

Стосовно 5 призовників, які  не з’явилися на відправку команд, документи передані в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи за ст.335 ККУ «Ухилення від призову на строкову військову службу».

Райдержадміністраціям, військовим комісаріатам, органам внутрішніх справ області  рекомендовано невідкладно проаналізувати наявні недоліки та не допустити їх повторення під час організації роботи з призовниками у період між  призовами та при проведенні призову осінь-2015 р.