Logo
16 Лютого 2015, 17:11

Провести посипання вулиці Набережна піщано-соляною сумішшю зобов’язана була фірма-генпідрядник, - комунальники

Сьогодні зранку трапилося ДТП за участю маршрутних автобусів на вул. Набережній. Однією із причин аварії називають те, що дорога не була посипана піщано-соляною сумішшю.

дтп1

Як повідомили в КП «ДРЕУ», відповідно до державно-будівельних норм, вулиця Набережна імені Стефаника знаходиться в капітальному ремонті, відповідно обслуговувати її повинен генпідрядник, а саме будівельна компанія «Трейд Захід Буд». У Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку є гарантійний лист Товариства з обмеженою відповідальністю «ПБС», яке взяло на себе зобов’язання обслуговувати вул. Набережна на уже зробленій ділянці – від вул. Берегової і до кільця на вул. Мазепи. Однак іншу частину дороги (від моста на Галицькій і до вул. Берегової) повинно обслуговувати ТзОВ «Трейд Захід Буд».

«Те, що дана ділянка дороги не була своєчасно посипаною, вина генпідрядника. Усі інші дороги в Івано-Франківську на ранок були посипані піщано-соляною сумішшю. Вся техніка працювала з 6.00. Існують певні зауваження щодо стану тротуарів та прибудинкових територій міста. Але з половини сьомої я особисто вже був у місті і усі керівники підприємств, які здійснюють експлуатацію доріг та прибудинкових територій у Івано-Франківську отримали негайне доручення виводити всіх людей та техніку на посипання, – наголосив директор комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

дтп2

Фото: Стик