Logo

Проводитимуть ремонт: у Надвірній та сусідніх селах у вівторок майже весь день не буде світла

Прикарпатські енергетики попереджають мешканців Надвірної та сусідніх сіл про ремонтні роботи на трансформаторній підстанції поблизу нафтопереробного заводу.  Оскільки, робота складна та небезпечна, підстанцію доведеться знеструмити до 8 годин.

 Про це повідомляють у «Прикарпаттяобленерго».

29 червня АТ «Прикарпаттяобленерго» здійснюватиме капітальний ремонт підстанції 110/35/6 кВ «Надвірна», частина підвісної ізоляції якої виконана із застарілого та ненадійного фарфору в 60-их роках минулого століття. Фарфорова ізоляція швидко вичерпує свій ресурс, не є стійкою до складних погодних умов та температурних режимів, а у випадку аварій – не дає змоги швидко визначити місце аварії. Тому, в компанії було прийнято рішення замінити застарілу ізоляцію на нову. 

Виконанням заміни ізоляції займатимуться одразу 4 бригади прикарпатських енергетиків з використанням спецтехніки на одразу 4 робочих місцях. Працюватимуть паралельно, щоб мінімізувати час планових вимкнень для клієнтів. Роботи координуватимуться фахівцями  оперативно-диспетчерської служби. До ремонту залучені працівники служби підстанцій та служби релейного захисту компанії. Період виконання ремонтів вибраний теж не випадково – ремонтні роботи заздалегідь планували на період найменш активного споживання електроенергії.

В компанії кажуть, що завдяки запланованому ремонту, в будинки споживачів подаватиметься надійна електроенергія, більш витривала за різних погодних умов та стійкіша до аварійних вимкнень

У зв’язку із цими ремонтними роботами у вівторок, 29 червня з 8:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання у мешканців Надвірни вулиць Соборна, Шевченка, Лисенка, Комарова, Стефаника, Чайковського, Шкрумеляка;

А також мешканців сіл Стримба, Лоєва, Зелена, Черник, Максимень, Бистриця, частково Битків,  Пасічна.

Енергетики просять з розумінням ставитись до вимушених планових вимкнень та врахувати їх у своїх робочих та побутових планах.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.