Logo
17 Квітня 2015, 13:21

Прикарпатський Правий сектор обіцяє, що «смітникових люстрацій» у Франківську більше не буде

Голова прикарпатського Правого сектору Василь Абрамів виступив на сесії Івано-Франківської облрадиіз заявою про заборону Опозиційного блоку в області та поясненнями про "смітникову люстрацію".

абрамів

"Всі ми знаємо про події минулого четверга. Було багато коментарів і зауважень. Але я скажу, що стало причиною цього – це бездіяльність влади. Зараз ми бачимо, що в нашому краї нічого не міняється. Була спроба легалізувати діяльність антиукраїнського Опозиційного блоку. Це зрада майдану. Зрада небесної сотні", - сказав Абрамів, пише Фіртка.

 За словами Абраміва, Правий сектор з цим не погодився.

"Ми вирішили провести марш протесту. Ми дійшли до юстиції, закликали пана Кавацюка написати заяву. Він зверхньо спілкувався із активістами", - розповів Абрамів.

 "Нехай ця люстрація буде показовою. Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас. Як вони можуть робити люстрацію, якщо сам керівник з 2010 року на цій посаді. Ми хочем щоб Україна була сильною і чесною", - наголосив Абрамів.

 Нагадаємо, нещодавно 9 квітня в Івано-Франкіську «Правий сектор» влаштував акцію «Чистий четвер», під час якої силоміць вивели з кабінету начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Василя Кавацюка та влаштував йому «сміттєву люстрацію».