23 Липня 2017, 12:00

“Прикарпаття” здобуло виїзну перемогу в Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 22 липня, івано-франківське “Прикарпаття” зіграло матч 2-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої Ліги сезону 2017/18 років.

8

У Хмельницькому підопічні Володимира Ковалюка здобулм вольову перемогу над тамтешнім “Поділлям” – 3:1, пише WestNews.

В першому таймі “прикарпатці” “горіли” один м’яч після того, як на 19-й хвилині відзначився Олександр Музичук. Втім, франківці зібралися і не тільки зуміли відігратися, а й вирвати переконливу перемогу.

Спершу рахунок у поєдинку зрівняв на 33-й хвилини новобранець нашого клубу Роман Кузьмин, а згодом, на 45-й хвилині, відзначився кращий бомбардир попереднього сезону Ігор Худобяк.

А на останніх хвилинах той же “Халк” організував чудову атаку, після якої у ворота суперника влетів автогол.