Logo
4 Серпня 2020, 13:30

Марцінків отримував зарплату під час карантину?

Міський голова Івано-Франківська Марцінків вчергове не дотримався даного слова.

«Ми прийняли рішення, що я та мої заступники, а також начальники управлінь наступного місяця працюватимуть безкоштовно, тобто, не отримуючи заробітну плату. Також ще два тижні за власний рахунок працюватимуть працівники виконкому»,- зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, під час онлайн-брифінгу, який відбувся 24 березня 2020 року.

З того часу пройшло не так і багато часу, пишуть.

Незалежні медіа Прикарпаття вирішили дізнатись про виконання чергової обіцянки міського голови Івано-Франківськ, який щоразу щось обіцяє, але загалом не виконує обіцяного.

В даному випадку, знову маємо не дотримання слова та пустослів’я із вуст Руслана Марцінківа.

Згідно інформації, яка була надана керуючим справами виконкому Івано-Франківської міської ради п. Ігорем Шевчуком, міським головою за квітень 2020 року, було отримано заробітної плати у розмірі 29 325,56 грн., при нарахованій у розмірі 36 887,50 грн. 7 561, 94 грн. було утримано з неї на сплату податків.

 Цікавим є те, що таку саму суму коштів, міським головою було отримано й за січень, лютий, травень місяці поточного року. При цьому у березні, ним було отримано на 34,06 грн, більше ніж за попередні місяці, а у червні на 1 619,41 грн.

При цьому слід зазначити, що керуючим справами виконкому Івано-Франківської міської ради п. І. Шевчуком, невідомо на підставі чого, було відмовлено у наданні належної та повної інформації щодо фактичного отримання міським головою Івано-Франківська за 2020 рік - надбавок за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу, із урахуванням доплати за ранг та вислугу років; матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати.

Також різних премій за результатами праці, в тому числі премій до державних та професійних свят в межах затвердженого фонду оплати праці на відповідний період, згідно рішення сесії Івано-франківської міської ради, яка відбулась 18 грудня 2019 року.

Натомість, на своїй сторінці міський голова повідомив, що зарплату таки не отримував, а перерахував кошти на боротьбу з захворюванням.

"Чорний піар так чорний піар! Пригадуєте ми з заступниками і працівниками мвк перерахували зарплату на ковід19! Так от деякі ЗМІ написали, що це не правда! Даю повністю копію документів і перераховані кошти! Перед виборами всі методи використовують", - йдеться у дописі.