Logo
18 Квітня 2022, 04:05

Путін хоче продовжувати війну і не бажає зустрічатися із Зеленським – Драгі

Президент РФ Володимир Путін хоче продовжувати війну і проти зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це заявив прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі в новому інтерв'ю порталу Corriere Della Sera.

Журналісти сказали, що раніше прем'єр розмовляв з Путіним по телефону. Вони поцікавилися, чи не можна було його зупинити за допомогою дипломатичної бесіди.

"У телефонній розмові я сказав йому, що телефоную йому, щоб поговорити про мир. Я запитав його: "Коли ви зустрічаєтеся з Зеленським? Тільки ви удвох зможете знайти рішення". Він відповів: "Час ще не настав". Я наполягав: "Прийміть рішення про припинення вогню". І знову: "Ні: час ще не настав", — сказав Драгі.

За його словами, далі Путін почав розповідати про оплату за російський газ в рублях, яка тоді ще не була офіційно прийнята в РФ. Після цього співрозмовники домовилися зустрітися через кілька днів і попрощалися. А потім світ побачив військові злочини російських окупантів у Бучі.

"Я починаю думати, що мають рацію ті, хто говорить, що з ним марно розмовляти, це просто марна трата часу. Я завжди захищав Макрона і продовжую стверджувати, що як президент ЄС він правий, намагаючись використовувати всі можливі шляхи діалогу. Але у мене склалося враження, що жах війни, з її різаниною, з тим, що вони зробили з дітьми і жінками, абсолютно не залежить від слів і телефонних дзвінків, які робляться", — підсумував Драгі.

 

 

 

 

Фото з відкритих джерел