Logo
21 Лютого 2022, 21:54

Путін заявив про «визнання незалежності» угруповань «ЛНР» і «ДНР»

Президент Росії Володимир Путін заявив про визнання «визнання незалежності» незаконних збройних угруповань «ЛНР» і «ДНР». Про це він сказав під час відеозвернення 21 лютого.

Про це інформує Українська правда.

«Вважаю за необхідне ухвалити рішення, що давно назріло: негайно визнати незалежність і суверенітет «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки». Прошу Федеральні збори підтримати це рішення, а потім ратифікувати договори про дружбу й взаємну допомогу з обома республіками», – заявив він.

Путін додав, що ці документи будуть готові «найближчим часом».

У майже годинній промові, що передувала заяві, Путін, зокрема, назвав розпад Радянського Союзу, внаслідок якого Україна та низка інших держав відновили свою незалежність, «розпадом історичної Росії».

Також Путін вчергове заявив, що вступ України до НАТО нібито становитиме загрозу для Росії.

Раніше 21 лютого міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що «не лише Україна, а й увесь світ уважно стежать» за діями Росії щодо визнання незаконних збройних угруповань.

«Усі розуміють наслідки такого кроку. Зараз багато емоцій і поривів, але саме зараз усі мають холоднокровно фокусуватися на зусиллях із деескалації», – прокоментував міністр.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване