Logo
2 Грудня 2020, 20:44
Теги: ігри, спорт

П'ять стратегій на спорт з мінімальним ризиком

Існує багато стратегій гри на ставках, завдяки яким можна обіграти букмекера і заробити реальні гроші. Однак не всі методи підійдуть новачкові, оскільки вимагають досвіду і значних фінансових вливань.

У цій статті ми розберемо найбільш підходящі варіанти для початківця гравця. Вивчивши ці схеми, можна поставити на спорт, насолодитися смаком перемоги і грошима. Однак для початку розберемося в термінології.

Стратегія ставок - що це таке?

Почувши слово «стратегія» новачки починають малювати в голові математичні формули і розрахунки. Це помилка, адже стратегія на ставки більше схожа на комплекс принципів, сформульований гравцями на власному досвіді. Гарна методика - це не шлях до успіху, а інструмент, що дозволяє уникнути серйозних помилок не тільки в грі, але і в управлінні ігровим банком який призначений для ставок.

Тестування

Професійні гравці не рекомендують відразу ставити реальні гроші. Щоб вникнути в систему, навчитися працювати з результатами і зрозуміти функціонал букмекерської контори, необхідно протестувати стратегію на папері. Слід вибирати спортивні події за схемою і встановлювати ставку відповідно до стратегії без грошей. Потрібно вести демо-рахунок, на якому повинні фіксуватися результати, щоб потім все ретельно проаналізувати.

Якщо протягом місяця вас супроводжує успіх, то можна сміливо переходити до цієї гри. Однак варто пам'ятати - ставки на фінансові кошти сильно впливають на психіку, що заважає об'єктивно визначати матчі.

Мартингейл «Наздоганяння»

Принцип даної системи простий. Після кожного програшу ставка повинна подвоюватися, щоб перекрити втрати від першої поразки. Робите ставку 1 $ на перемогу команди, і вона програє. Наступного спортивна подія вже ставите 2 $. Якщо знову програєте, то третю ставку збільшуєте до 4 $ і так далі, поки не посміхнеться удача. Щоб вийти в прибуток необхідно віддати перевагу коефіцієнтам вище 2.00.

Бажано, щоб ставка становила не більше 2% від ігрового банку. Також слід запам'ятати - деякі букмекери обмежують суму ставки, тому до вибору контори потрібно підійти відповідально.

Драбинка

Дана стратегія для людей, які бояться ризикувати. Тут треба фільтрувати події з мінімальним коефіцієнтом від 1.10 до 1.30 і в разі перемоги повторювати операцію, тільки вже з виграної сумою. Рекомендується спочатку визначитися з кількістю драбинок і після досягнення результату залишити собі весь прибуток, після чого можна починати спочатку.

Експрес на фаворитах

Серед спортивних подій вибирається кілька матчів з мінімальними коефіцієнтами, перемога яких очевидна і оформляється експрес. Необов'язково вибирати фаворитів, можна віддати перевагу будь-яким подіям, де є стовідсоткова впевненість. Головне в цій схемі - уникнути переоцінки подій і з холодною головою підійти до вибору.

Ставки за статистикою

Є спектр гравців, які працюють тільки зі спортивних показниками:

• Кутові удари;
• Штрафні;
• Червоні і жовті картки;
• Буліти;
• Вилучення з поля;
• Заміни;
• Гольові тенісні подачі.

Чим більшою популярністю користується спорт, тим об'ємніше будуть варіанти ставок від букмекерської контори. Щоб ефективно використовувати даний метод треба досконально знати вид, на який планується робити ставку.

Виделка

Безпрограшна стратегія, заснована на тому, що букмекери по-різному розраховують варіанти перемоги. Є подія, де одна контора ставить коефіцієнт 1.7 на переможця і 2.3 на того, хто програв, а другий букмекер робить аналогічні коефіцієнти, але на іншого фаворита. Це вилка. Щоб отримати виграш треба поставити на обох фаворитів у різних букмекерських конторах. Головний недолік вилки - її потрібно шукати, що займає певний термін.

Дотримуючись обраної стратегії, ви повинні тривалий час дотримувати перелік правил. Без самодисципліни і довіри до схеми не слід розраховувати на удачу.