Logo
26 Листопада 2021, 12:43

Радіо «Дзвони» 105,8 FM відзначило 25-річний ювілей

Сьогодні, 26 листопада, радіо «Дзвони» 105, 8 FM Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ відзначило свій 25-річний ювілей. З нагоди свята сьогодні о 9:30 в Архикатедральному соборі Воскресіння Христового міста Івано-Франківська відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

По завершенню богослужіння директора ТРК «Дзвони» прийшли привітати численні гості. Від імені голови обласної ради Олександра Сича ювілярів привітав голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, депутат обласної ради Назарій Іванів. Від імені голови Облдержадміністрації - Тетяна Лапка,заступник начальника управління-начальник відділу у справах національностей і релігій, від імені міського голови вітав Віталій Федорів, заступник міського голови. 

Звернувшись до Митрополита Володимира, директора радіо отця Софрона Зелінського, отців та вірних, присутніх у храмі, Назарій Іванів привітав духовенство та подякував отцю Івану Стефураку, директору Департаменту інформації Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, за запрошення.

«Дозвольте від голови обласної ради, від нашого колективу, від всього депутатського корпусу привітати отця Софрона та весь колектив радіо «Дзвони» з ювілеєм. Та вручити вам подячну грамоту від імені голови обласної ради», - звернувся до присутніх Назарій Іванів.

photo-2021-11-26-12-26-05

«Творчому колективу «Радіо Дзвони», директору отцю Софрону Зелінському за багаторічну творчу працю, за яскраве висвітлення тем соціального спілкування та публікації у розвитку духовності, культури, музичного мистецтва на Прикарпатті та з нагоди 25 -річчя з нагоди заснування «Радіо Дзвони» з повагою Олександр Сич.» - йдеться у подячній грамоті.

Пригадуємо, що радіо «Дзвони» почало мовлення на хвилі 105.8 FM 26 листопада 1996 року.

photo-2021-11-26-12-26-19