Logo
30 Вересня 2019, 12:25
Теги: дороги

На Прикарпатті під загрозою ремонт шести доріг

Про це розповіли сьогодні, 30 вересня під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів у голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля.

Директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства містобудування та архітектури ОДА Володимир Рачкевич розповів про роботу державного фонду регіонального розвитку, пише Типовий Франківськ.

Станом на 2019 рік за розпорядженням кабміну області виділили 292 мільйони, з них по перехідних об’єктах 63 мільйони, та інші проєкти на суму 228 мільйонів.

Щодо перехідних об'єктів, їх є сім. Вони профінансовані у повному обсязі і їх виконання становить 57 мільйонів. 

«Я думаю ці об’єкти будуть повністю реалізовані", - каже Рачкевич.

Інші 45 об'єктів неодноразово захищалися Міністерством регіонального розвитку. На останній регіональній комісії прийняли рішення про виключення двох об'єктів зі списку об'єктів.

Інші кошти були спрямовані на дорогу Снятин-Тязів для ремонту.

На сьогодні з 43 об'єктів 37 вже в роботі за рахунок коштів місцевого бюджету, 12 у зоні ризику, з них шість об'єктів соціальної сфери та шість - доріг.

«На наступний рік починаємо збирати список об'єктів вже. Прошу райони і міста при формуванні переліку для ДФРР максимально акцентувати увагу на ремонт доріг і мостів», - зазначив голова ОДА Денис Шшмигаль.